Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ провів благодійний концерт

Юридичний факультет ЗНУ провів благодійний концерт

27.02.2010 11:47 Юридичний факультет благодійність концерт

25 лютого в актовій залі другого корпусу ЗНУ в рамках благодійної акції «Юридичний факультет та друзі – дітям-сиротам» відбувся яскравий концерт. Подібні благодійні акції для юридичного факультету стали вже традиційними. Сьомий рік поспіль юристи збирають кошти, які потім передають до дитячих будинків та інтернатів Запорізької області. Цей рік не став виключенням.

За словами заступника декана з виховної роботи юридичного факультету Віктора Сабадаша, основною метою заходу було не тільки зібрати грошову допомогу дітям, але й пробудити у студентів співчуття та милосердя.
На відміну від попередніх концертів, проведення благодійної акції організував не деканат, а самі студенти. Ініціаторами виступили студенти другого курсу юридичного факультету Микита Петухов та Денис Левченко. Юристам вдалося провести оригінальний та яскравий концерт, який вміщував танцювальні та вокальні номери. До участі в акції залучились і студенти інших факультетів. Зокрема, ведучими концертної програми стали студенти факультету журналістики Андрій Бондаренко та Вікторія Музальова. Підтримали благодійну акцію також Євгенія Кондрашова (факультет іноземної філології), Руслана Філоненко (юридичний факультет), Ігор Лющанський (юридичний факультет), Олена Каулько (економічний факультет), Андрій Крупкін та Анастасія Битко (факультет соціології та управління), Микола Білик та Юлія Данілюк (філологічний факультет). На сцені актової зали виступили і гості концерту – хореографічний колектив Центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району «Діксі».
За допомогу у проведенні концерту організатори висловили подяку художньому керівнику центру виховної та культурно-масової роботи Юлії Лотоцькій, директору центру Олексію Фурсі та помічнику ректора з виховної роботи Наталії Вороновій.
Ініціатори концерту Микита Петухов та Денис Левченко розповіли, що на зібрані від продажу білетів кошти студентська рада юридичного факультету планує купити подарунки для дитячого будинку «Сонечко» та школи-інтернату №3 Запорізької області.

Тетяна Варчук

Схожі новини