Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету перемогла на Чемпіонаті Європи – 2010 з ушу

Студентка економічного факультету перемогла на Чемпіонаті Європи – 2010 з ушу

30.03.2010 09:29 Економічний факультет перемога

З 7 по 14 березня відбувся Чемпіонат Європи з ушу - 2010, який цього року проходив у Туреччині (м. Анталія). Понад 600 кращих спортсменів з усієї Європи зібралися поміряються силами і довести, хто насправді вартий Європейського золота. До складу Національної збірної України увійшла і студентка економічного факультету Запорізького національного університету Мирослава Мала.

Її заслужено вважають лідером прекрасної половини нашої збірної, бо тричі вона сходила на перше місце п'єдесталу Пошани, тричі її не могли наздогнати одні з «хедлайнерів» цього Чемпіонату – збірна Російської Федерації. Міць, прекрасне володіння технікою бою, сила, але водночас жіноча чарівність – усе ці якості поєднала у собі Мирослава. І залишається тільки здогадуватися, що ми надалі можемо очікувати в майбутньому від перспективної спортсменки України.
Велику подяку Мирослава висловлює голові Шевченківської районної адміністрації Ігорю Бірюкову і генеральному директору авіакомпанії «Aerocharter» (м. Київ) Сергію Якушевському, які надали їй спонсорську допомогу.
Економічний факультет Запорізького національного університету вітає Малу Мирославу з чудовими виступами. Бажає не зупинятися на досягнутому. Адже можливо, що ми зараз всі стежимо за майбутньою Чемпіонкою Світу.

Декан економічного факультету,
професор кафедри фінансів та кредиту
Алла Череп

Схожі новини