Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців Відкритої першості з баскетболу

У ЗНУ нагородили переможців Відкритої першості з баскетболу

07.05.2010 10:00 спортклуб спорт баскетбол

7 травня в спортивному комплексі Запорізького національного університету підбили підсумки Відкритої першості ЗНУ з баскетболу, присвяченої 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Нагадаємо, турнір тривав три дні за участі чотирьох команд.

За результатами проведених ігор команди в турнірній таблиці розташувалися таким чином:
1 місце – спортсмени Запорізького металургійного коледжу;
2 місце – у Запорізького національного університету;
3 місце – у Сумського державного університету.
Останнє місце посіла команда Запорізької державної інженерної академії.
Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар та директор спортивного клубу Валерій Баранов під оплески публіки урочисто вручили команді-переможцю кубок, гравцям – медалі та грамоти. Переможці отримали також цінні подарунки від спортивного клубу ЗНУ. Кращих гравців нагородили спеціальними грамотами. Ними стали:
«Кращий розігруючий» – Вадим Онищенко (Запорізький металургійний коледж);
«Кращий нападаючий» – Дмитро Волков (Сумський державний університет);
«Кращий центровий» – Артур Кузьминський (Запорізький металургійний коледж);
«Кращий гравець» – Олександр Горбуля (Запорізький національний університет).
Організатори змагань подякували командам за участь у турнірі та висловили сподівання, що проведення баскетбольного турніру стане традицією і матиме своє продовження наступного року.

Тетяна Попруга