Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов турнір з міні-футболу «Абітурієнт ЗНУ-2010»

У ЗНУ пройшов турнір з міні-футболу «Абітурієнт ЗНУ-2010»

11.05.2010 14:23

Наприкінці квітня в ЗНУ відбувся фінал турніру з міні-футболу серед абітурієнтів, присвячений 65 річниці Великої Перемоги. Організатором змагань виступив факультет фізичного виховання. Головна мета заходу - пропаганда здорового способу життя, фізичної культури і спорту серед випускників шкіл, а також залучення випускників шкіл до вступу у ЗНУ.

У фінальній грі право стати кращими виборювали 4 команди: «Сузір’я» (м.Василівка), ЗНВК «Запорізька Січ», команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ, команда спеціальності «Олімпійський та професійний спорт» (студенти 1 курсу ЗНУ).
Команди продемонстрували гарну фізичну підготовку і високий рівень гри, адже готувались вони завчасно. Поєдинок виявився досить насиченим на флангові атаки, цікаві комбінації і контратаки. Змагаючись за перемогу до останнього, вони показали гідну гру і бойовий настрій протягом турніру.
Отже, за результатами турніру, команди за круговою системою набрали таку кількість очок: «Сузір’я» - 7, Економіко-правничий коледж – 7, ЗНВК «Запорізька Січ» - 4, Команда «ОПК» - 6. Переможцем турніру стала команда «Сузір’я», яка перемогла за кількістю забитих голів.
До суддівської колегії турніру був запрошений арбітр другої категорії Професійної ліги футболу Дмитро Запороженко. Крім того, до складу суддів ввійшли студенти старших курсів факультету фізичного виховання. Головним суддею турніру виступив викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і туризму, помічник декана зі спортивно-масової роботи Анатолій Орлов.
Після матчу були визначені кращі гравці турніру. Ними стали Антон Чайка («Кращий бомбардир» з команди «Сузір’я»), Михайло Лях («Кращий захисник» з команди «Запорізька Січ») та Іван Плетень («Кращий форвард» з команди Економіко-правничого коледжу).
Всі команди нагородили цінними і заохочувальними подарунками, грамотами, медалями, пам’ятними статуетками з логотипом ЗНУ, а володарі перших трьох місць отримали ще й кубки.

Олена Переверзєва