Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор закликав студентів до активної співпраці

Ректор закликав студентів до активної співпраці

19.05.2010 11:52

Студенти Запорізького національного університету – найкращі! В цьому запевнив ректор нашого вишу Сергій Тимченко на зустрічі з головами студентських рад факультетів, яка відбулась 18 травня.

У рамках зустрічі з активом студентського самоврядування ректор до обговорення запропонував три питання. Перше з них стосувалось участі студентів у розробці програми розвитку університету на найближчі п’ять років. За словами ректора, майже всі завдання щодо розвитку університету, що ставились перед адміністрацією нашого вищу, на сьогоднішній день виконані. Головне досягнення адміністрації – вдалось вивести університет на реальний рівень «національного» вишу. Це вдалось завдяки покращенню матеріально - технічної бази та педагогічного складу університету (значне збільшення кількості докторів наук, аспірантів та магістрів). Також серед основних досягнень університету: нещодавнє відкриття нових спеціальностей (туризм, міжнародна економіка, міжнародні відносини, PR і реклама та інші), створення економіко-правничого коледжу та приєднання торгового коледжу.
Ректор зазначив, що університетське самоврядування дає можливість реалізувати потенціал студентів. «Без активного студента говорити про управління навчальним закладом неможливо. У нашому університеті, за статистикою, в середньому на одного викладача приходиться дванадцять студентів. А тому ставити інтереси педагогів вище за інтереси студентів неможна», - сказав Сергій Тимченко. За його словами, сьогодні студенти самі мають здійснювати контроль за якістю освіти, яку вони отримують.
Також Сергій Тимченко запропонував головам студентських рад факультетів подати власні пропозиції щодо організації та проведення оздоровчого літнього періоду. Чекає ректор і доповідних записок від студентів щодо актуальних проблемних питань, що стосуються покращення матеріально-технічної бази на кожному факультеті.

Тетяна Варчук