Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ перемогли у чемпіонаті України з аеробіки

Студенти ЗНУ перемогли у чемпіонаті України з аеробіки

26.05.2010 16:05 Спорт перемога

Студенти факультету фізичного виховання Запорізького національного університету повернулися переможцями з ХХ чемпіонату України з аеробіки, який тривав 21-22 травня у Києві.

Жіноча збірна ЗНУ (тренер – майстер спорту із художньої гімнастики, викладач Олена Черненко) виборола третє місце у номінації «Базова аеробіка». Усього ж за титул чемпіона у цій номінації змагалося 13 команд з усієї України.
Успіх наших студенток – першокурсниці Ольги Акимової, другокурсниць Євгенії Федоріної, Діани Сушко і Юлії Турчик та представниць четвертого курсу Анни Клімчик, Анастасії Куратченко, Ольги Бєлік та Яни Косік – тим більше вражаючий, що це – нова команда. Це – її другий виступ на змаганнях (перший, не менш вдалий, відбувся на цьогорічному «Балу аеробіки»).
Крім того, студент заочного відділення Тарас Булдигін посів перше місце у номінації «Одиночний виступ серед чоловіків». Тепер він у червні представлятиме нашу країну на Чемпіонаті Європи з аеробіки.
Вітаємо наших студентів та їх викладачів із перемогами і бажаємо нових успішних звершень у спортивній кар’єрі!