Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті знову конференція

На біологічному факультеті знову конференція

28.05.2010 12:21

8 травня в ІІІ корпусі ЗНУ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми та перспективи розвитку природничих наук». Кількість учасників налічує 88 представників різних університетів.

Конференція триватиме один день. Присутні представники з навчальних закладів різних регіонів: Івано-Франківщини, Волині, Львівщини, Херсонщини, Полтавщини та інших куточків України. Розпочали роботу з екскурсії до музею ЗНУ (І корпус), де гостям розповіли про історію становлення та перспективи університету.
Відкрила конференцію декан біологічного факультету Людмила Омельянчик. Вона зазначила, що подібні зустрічі є дуже важливими, адже основний поштовх для розвитку суспільства надають саме природничі науки. З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи Сергій Бостан. Він наголосив на плідній діяльності біологічного факультету та зазначив, що саме на цьому факультеті ЗНУ більше всього докторів наук. Звернувся до присутніх з привітанням та побажав успіху декан хімічного факультету Дніпропетровського національного університету Віктор Варгалюк. Завершила пленарне засідання голова Наукового товариства студентів та аспірантів біологічного факультету Наталія Дударєва. Вона звітувала про роботу товариства. Після пленарного засідання почали свою роботу 6 секцій, які об’єднали доповіді за різними темами та проблемами. По закінченню роботи секцій планується екскурсія для гостей на острів Хортиця.
«Науковці не лише виголошують свої доповіді, а обмінюються думками. Наслідком таких зустрічей може стати майбутня співпраця у певних соціальних проектах. Хотілося б, щоб проведення цієї конференції в стінах нашого університету стало традицією», - зазначила голова Наукового товариства студентів та аспірантів біологічного факультету Наталія Дударєва.

Тетяна Попруга