Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті вивчали інноваційні процеси в системі оподаткування

На економічному факультеті вивчали інноваційні процеси в системі оподаткування

07.06.2010 11:06

27 травня відбувся семінар-практикум для студентів економічного факультету Запорізького національного університету на тему «Інновації в науці та економіці». Під час заходу йшлося про інноваційні процеси у системі оподаткування країни.

На початку семінару до слухачів з вітальним словом звернулася декан економічного факультету Алла Череп. Вона відзначила, що на сьогодні без розвитку науки, впровадження нових технологій неможливо підняти економіку України і забезпечити її успішний розвиток. Алла Василівна звернула увагу на необхідність оновлення системи підготовки фахівців з вищою освітою з метою забезпечення їх конкурентоспроможності на національному ринку праці, соціальному захисту і створенню відповідних умов для розвитку держави.
Наступною до студентів звернулася представник Державної податкової адміністрації в Запорізькій області Людмила Соловйова. В своїй промові вона детально охарактеризувала особливості електронного документообігу в органах державної влади України, законодавчу основу використання електронних документів та електронній звітності в органах Державної податкової служби (ДПС) України. Людмила Олександрівна також ознайомила студентів з Інтернет-ресурсами як на рівні країни, так і на обласних рівнях, га яких міститься детальна інформація про діяльність ДПА.
У своїй доповіді представник фірми ТОВ «БЕСТ ЗВІТ» Т.Ю. Кашігіна розкрила сутність та особливості електронних документів, електронних цифрових підписів (ЕЦП), відзначила переваги особистих ключів ЕЦП для ідентифікації та захисту інформації про його власника. Також вона презентувала діяльність компанії «БЕСТ ЗВІТ», що займається випуском програмних продуктів для автоматизації обліку й управління на виробничих підприємствах, підприємствах торгівлі, сфери послуг та бюджетних організаціях.

Голова прес-сектору НТСА економічного факультету
Костянтин Трунов