Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Книжкові подарунки для ЗНУ

Книжкові подарунки для ЗНУ

17.06.2010 16:52

Бібліотека Запорізького національного університету поповнилася новими виданнями. Подарували сучасні підручники студентам ЗНУ співак В’ячеслав Вакарчук та відомий запорізький бізнесмен Євген Черняк в рамках акції, організованої благодійним фондом «Патріот Запоріжжя».

16 червня в готелі «Інтурист» на зустріч, організовану благодійним фондом «Патріот Запоріжжя», зібралось близько 50 студентів – представників найбільших вишів нашого міста: Запорізького національного університету та Запорізького національного технічного університету, Запорізького державного медичного університету. Делегація від кожного вишу мала можливість поспілкуватись із «зірковими» гостями, отримати автографи та привезти до рідного університету велику кількість фахової літератури. Так, роздаючи найновіші підручники, організатори заходу намагались підтримати жагу до навчання у сучасних студентів.
Запорізький національний університет також отримав свій книжковий подарунок. Вже найближчим часом до читальних зал бібліотеки із автографами В’ячеслава Вакарчука та Євгена Черняка надійдуть близько 30 підручників з туризму, Болонського процесу, релігієзнавства, екологічного права та інших дисциплін гуманітарного спрямування.

Тетяна Варчук