Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ вивчатимуть іноземну мову у Франції

Студенти ЗНУ вивчатимуть іноземну мову у Франції

17.06.2010 16:53

Цього літа 12 студентів ЗНУ вивчатимуть французьку мову на літніх курсах у місті Ле Ман (Франція). Цікаво, що поповнюватимуть свій словниковий запас студенти різних факультетів – іноземної філології, економічного, менеджменту. Курси триватимуть 3 тижні, після їх завершення кожний студент отримає сертифікат.

Така співпраця між університетами стала можливою завдяки ініціативі декана факультету іноземної філології Галини Морошкіної. Цього року було підписано договір між ЗНУ і філологічним факультетом університету Дю Мен, в рамках якого і започатковано програму літнього навчання на курсах французької мови.
Співробітництво з університетом дю Мен (Франція) триває з 2008 року. За цей час до співпраці залучені фізичний і біологічний факультети, а у 2010 році до програми приєдналися економічний факультет, факультети менеджменту та іноземної філології.
В рамках програми подвійного диплому цього року чотири студенти з біологічного факультету і факультету менеджменту їдуть на річне навчання до Франції.

Олена Зоріна