Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біговий марафон у «Дубовому гаю»

Біговий марафон у «Дубовому гаю»

21.06.2010 15:39

Студенти Запорізького національного університету взяли участь у спортивному марафоні, що проводився на честь заснування сучасних Олімпійських ігор та створення Міжнародного олімпійського комітету. Свято відбулося 19 червня в парку «Дубовий гай».

Організатори заходу до участі у марафоні залучили велику кількість людей. У результаті на спортивне свято у «Дубовому гаю» зібралось більше 300 прихильників активного відпочинку. На бігові дистанції виходили не тільки дорослі спортсмени, а й малеча. До складу наймолодшої групи входили діти трьох-чотирьох років.
Підтримати всіх охочих взяти участь у марафоні прийшли заступник голови Запорізької облдержадміністрації Микола Ярмощук,начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Анастасія Склярук, заступник міського голови Олександр Кузьмін, голова Запорізького відділення Національного Олімпійского комітету України Володимир Лобанов, декан факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Микола Маліков, а також голови дитячих і юнацьких спортивних шкіл та спілок нашого міста.
Студенти Запорізького національного університету також підтримали спортивну акцію - для участі у марафоні було зареєстровано 25 студентів факультету фізичного виховання ЗНУ, з яких були сформовані дві команди. Найкращими бігунами від нашого університету визнано Артема Калниша, Яну Кліпушенко, В’ячеслава Семиненко, Віктора Котилевського, Костянтина Житника та інших. Найспритніших учасників марафону головний організатор заходу - Запорізький комітет із фізичного виховання та спорту МОН – нагородив грамотами та пам’ятними сувенірами.

Тетяна Варчук