Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр вивчення німецької мови при Ґете-інституті підбив підсумки роботи

Центр вивчення німецької мови при Ґете-інституті підбив підсумки роботи

23.06.2010 12:02

Майже 100 осіб стали випускниками Центру вивчення німецької мови при Ґете-інституті цього навчального року. Найближчим часом у Центрі планують відкрити курси німецької мови професійного спрямування та курси для дітей шкільного віку (12-16 років), повідомили у Департаменті післядипломної освіти ЗНУ.

Керівник департаменту мовних центрів при Ґете-інституті (м. Київ) Руслан Іваницький, який відвідав ЗНУ, відзначив продуктивну роботу центру у Запорізькому національному університеті. Результатом візиту стала угода про співпрацю між нашим вишем та Ґете-інститутом.
Викладацький склад Центру у ЗНУ постійно вдосконалює свої вміння та знання, відвідуючи семінари з підвищення кваліфікації щодо проблем методики й дидактики викладання німецької мови. Тематика цих семінарів зазвичай поділяється на дві групи. Перша – це робота з певними підручниками типу Schritte International, які переважно використовуються у викладанні німецької мови на різних ступенях. Друга – особливості роботи з різними віковими категоріями населення (наприклад, Deutsch für Jugentliche (німецька для молоді) і ситуації, які будуть корисні та цікаві саме для цієї вікової категорії).