Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відзначили його 19-річчя

На економічному факультеті ЗНУ відзначили його 19-річчя

27.09.2010 14:05

В економічного факультету Запорізького національного університету черговий День народження. Уже дев’ятнадцять років він готує фахівців з економіки та фінансів. Озираючись на пройдений шлях, колектив факультету відчуває законну гордість, адже його випускники давно зарекомендували себе як талановиті та кваліфіковані спеціалісти, що плідно працюють задля процвітання нашої країни.

Святкування з нагоди чергової річниці від дня заснування факультету тривали тиждень. Кульмінацією ж свята стало 24 вересня, коли відбувся урочистий концерт. Під час заходу студенти-економісти ще раз довели свою обдарованість, демонструючи захопленим глядачам вокальні та хореографічні номери, а також – спортивні виступи.
Привітати факультет із 19-річчям завітали представники керівництва університету, дружніх факультетів, інших вишів міста, що готують фахівців-економістів. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська привітала декана Аллу Череп від імені ректора ЗНУ Сергія Тимченка. Наталія Андріївна зазначила, що хоча 19 років ніби й не так багато – усього чверть від часу існування нашого вишу, однак, якщо вимірювати здобутками, то це – досить солідний вік. Тим більше, що під час привітань згадали, що економічний факультет Запорізького національного – перший в області, який почав готувати фахівців відповідного профілю.
Під час свята згадали про тих, чию роль у становленні та розвитку факультету важко переоцінити: деканів факультету з моменту його заснування, видатних викладачів, студентів, що прославляють факультет своєю активною життєвою позицією та науковими здобутками. Кращих представників факультету відзначили Почесними грамотами Запорізького національного університету та економічного факультету.
Також під час концерту підбили підсумки усіх заходів Тижня факультету, а таких чимало. Серед них – конкурс стіннівок «Мій факультет – моя родина», складання кросворду на економічну тематику, написання наукової роботи «Моя група - найкраща». Також визначали найерудованіших під час гри «Що? Де? Коли?» та бліц-турніру з шахів. Крім того, на святі згадали про виставку наукової літератури, проведену в рамках Тижня факультету, і про конкурс «Квіткова композиція», організований силами кафедри економічної теорії. 23 вересня викладачі та студенти факультету провели засідання круглого столу «Інноваційно-інвестиційна діяльність як чинник стабілізації економіки України», запросивши на нього провідних спеціалістів вказаної галузі та економістів-практиків. За словами декана факультету Алли Череп, найкращою нагородою викладачам стали відгуки почесних гостей заходу: вони були приємно вражені рівнем знань студентів і висловлювали переконання, що й зараз учасники круглого столу змогли б успішно поєднувати навчання та діяльність за обраним фахом.

Інформаційний сектор студради економічного факультету
Тетяна Піонтковська
Дар’я Рижих