Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стипендіальна програма «ЗАВТРА.UA»: відбірковий етап триває

Стипендіальна програма «ЗАВТРА.UA»: відбірковий етап триває

12.10.2010 11:10

1 жовтня стартував конкурсний відбір 2010-2011 Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «ЗАВТРА.UA». Нагадаємо, що вже 2 роки поспіль її стипендіатами ставали студенти нашого університету. Прийом заявок на участь у цьогорічній програмі триває до 25 жовтня.

Так, минулого року на університетський конкурсний етап студенти ЗНУ подали близько 40 наукових робіт, а за результатами публічного захисту 20 робіт було відправлено до Києва. За результатами усіх етапів конкурсу (оцінювання робіт і результатів соціальної, наукової діяльності незалежними експертами; п’ятигодинні тренінги, під час яких психологи-практики оцінювали професійні та лідерські якості конкурсантів) до ппереліку переможців «Завтра.UA-2009» увійшли і студенти ЗНУ. Це - представники філологічного факультету Інна Рибалко, Юрій Куліш, Наталя Башук, Марія Черняєва, студенти факультету журналістики Лідія Пихтєєва й Інна Стащук; представник біологічного факультету Євген Чубас. Протягом року вони отримуватимуть стипендію у розмірі 942 гривні щомісячно.
Окрім того, стипендіати цієї програми можуть брати участь в реалізації різноманітних соціальних проектів, які підтримує Фонд. Наприклад, колишня голова Наукового товариства студентів й аспірантів біологічного факультету Наталія Дударєва, стипендіатка «Завтра.UA-2008» стала активною учасницею популярного проекту «Заповідник-2009» в національному природному парку «Гомольшанські ліси», що на Харківщині. Також вона взяла участь у проведенні цьогорічного Форуму переможців Програми в м. Києві. До речі, зараз Наталія успішно навчається у Франції.
Для того, щоб стати переможцем «Завтра.UA», слід подати всі необхідні документи до 25 жовтня в 324 кабінет IV навчального корпусу (голові НТСА ЗНУ Сириці Світлані або фахівцю Науково-дослідного сектору ЗНУ Олені Борисенко). Публічний захист наукових робіт відбудеться 28 жовтня о 14.30 в 50 аудиторії І навчального корпусу. Також не забудьте зареєструватися на сайті стипендіальної програми www.pinchukfund.org/zavtra до 31 жовтня 2010 року.
Вимоги до конкурсних робіт, зразки оформлення документів, перелік наукових напрямків можна завантажити на сайті Програми або в розділі «Анонси» на сайті НТСА ЗНУ.

Голова НТСА ЗНУ
Світлана СИРИЦЯ