Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування тижня ФСУ розпочали з квесту

Святкування тижня ФСУ розпочали з квесту

27.10.2010 10:53

24 жовтня хлопці та дівчата з факультету соціології та управління зібралися у Дубовому гаю, де започаткували нову веселу та цікаву традицію святкування тижня свого рідного факультету. Студенти організували квест – спортивно-розважальну гру, метою якої є командне подолання певних перешкод за максимально короткий час.

Організаторами заходу виступили студрада ФСУ за підтримки декана факультету Максима Лепського, «Союз молоді» Партії регіонів та Комітет з патріотичного виховання. Команд-учасниць було 5, а саме: «ГМО», «Чайки», «Рваный кед», «ВДВ», «Подлецы». Суддями виступили 19 модераторів, які слідкували за виконанням правил гри та технікою безпеки серед учасників, адже захід відбувався на природі, де небезпека могла очікувати на кожному кроці. Але є і безперечний позитивний аспект – спортивне змагання відбувалося на свіжому повітрі. Тому сміливо можна казати, що факультет соціології та управління дбає про своє здоров’я.
Серед завдань гри були: пройти по рейках, тримаючись за руки; заспівати гімн факультету під гітару; розв’язати логічні задачі; за допомогою командної роботи подолати перешкоду (канат між деревами на висоті 1,4 метри, не торкаючись нього); відповісти на питання щодо символіки факультету та багато іншого. На карті розміщувалися пункти, де потрібно було знайти знак (букву або цифру), яка відповідала наступному пункту призначення. Якщо команда не знаходила цих знаків, або знаходила невірно, то не могла прийти до фінішу.
Командна гра оцінювалася і при визначенні переможця. Наприклад, у команді «Рваний кед» дівчина пошкодила ногу і не казала про це модераторам до самого кінця гри. І команда підтримувала її на всій дистанції. Коли модератори запитали у дівчини, чому вона не розповіла про травму, вона відповіла, що відчувала відповідальність за свою команду. Тому, не зважаючи на те, що ця команда прийшла останньою – вони посіли почесне 3 місце за командний дух. 1 місце отримала команда «ГМО» з першого курсу, яка завершила гру із часом 3 години 12 хвилин, показавши найкращі результати по всім категоріям. 2 місце дісталося команді «Чайки» з 3 курсу із часом 3 години 48 хвилин.

Марія Соболевська