Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет провів переговори з представниками німецьких підприємств

Біологічний факультет провів переговори з представниками німецьких підприємств

27.10.2010 15:35

26 жовтня начальник регіонального навчально-науково-виробничого центру «Екологія» (РННВЦЕ) ЗНУ доцент Володимир Сарабєєв та завідувач лабораторії біоіндикації та біоекології Галина Дударєва взяли участь у проведенні коопераційних зустрічей українських та німецьких підприємств, що відбулися на базі Запорізької торгово-промислової палати.

На зустрічі були присутні представники 15 німецьких підприємств, генеральний консул Німеччини та близько 30 підприємств міста Запоріжжя. Представники центру провели індивідуальні переговори з директором лабораторії Euregio Analytic Biochem доктором Крістофом Вамбахом та представником фірми EMF Вадимом Леско. В ході переговорів відбувся обмін інформацією про напрямки роботи німецьких підприємств та РННВЦЕ, отримано домовленості та наміри про співробітництво з цими підприємствами.
Доктор Крістоф Вамбах зголосився відвідати біологічний факультет та лабораторії РННВЦЕ цього ж дня. По прибутті німецького колеги до ЗНУ було проведено зустріч із деканом факультету Людмилою Омельянчик, завідувачами лабораторіями РННВЦЕ: Олександром Фроловим, Валерієм Домнічем та Галиною Дударєвою. За результатами переговорів професор Крістоф Вамбах запросив студентів біологічного факультету на стажування та проходження практики в лабораторії Euregio Analytic Biochem за рахунок фінансової підтримки німецькою сторони. Також сторони досягли домовленості про спільну підготовку грантів для участі в конкурсах 7-ї рамкової програми ЕС та німецьких республіканських та регіональних фондів.
Довідка: Лабораторія Euregio Analytic Biochem є відомою міжнародною організацією, що контролює якість харчових продуктів, зокрема, стосовно надання експертиз з визначення генетично модифікованих організмів. Фірма EMF виробляє комплексне обладнання та фабрики харчової промисловості, зокрема постачає установи замкнутого водопостачання для розведення риб та морепродуктів.

Начальник РННВЦ
Володимир Сарабєєв