Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи розпочали святкування тижня факультету Днем здоров’я

Юристи розпочали святкування тижня факультету Днем здоров’я

02.11.2010 17:57

У рамках святкування тижня юридичного факультету в університеті заплановано більше 30 нестандартних культурно-масових заходів, серед яких соціальні та благодійні проекти і акції, зокрема, екскурсія на Хортицю для дітей-сиріт шкіл-інтернатів № 1 і 3, чемпіонат з футболу на кубок Феміди, наукові заходи: брейн-ринг з кримінального та цивільного права, круглий стіл з патріотичного виховання, науково-практична конференція з адміністративного права та безліч інших. Всі заходи будуть проходити протягом цього тижня.

Розпочався тиждень із дня здоров’я, протягом якого для студентів всіх курсів під ритми клубної музики о 7.30 була організована десятихвилинна ранкова зарядка під керівництвом хореографа факультету Лізи Тихонської. Вже з цього тижня на факультеті прийнято рішення кожного понеділка о 7.30 проводити ранкову зарядку для усіх студентів-юристів. Також студентами була проведена соціальна акція під назвою «Цигарка на цукерку», протягом якої студенти обмінювали цигарки на цукерки, тим самим пропагуючи здоровий спосіб життя і заохочуючи до цього інших студентів. На цю ж тематику був проведений конкурс стінгазет «Юристи за здоровий спосіб життя».
Студентам – юристам було запропоновано долучитись і до благодійної акції «Юридичний факультет - дітям-сиротам» з метою збору коштів для дітей школи-інтернату № 1. Всі небайдужі до цієї справи студенти мали можливість придбати іменні позначки юридичного факультету, які будуть носити впродовж тижня, таким чином роблячи благодійний внесок для дитячого будинку і демонструючи цим свою позицію.
Протягом цього ж дня студенти першого курсу презентували свої соціальні проекти, розподілившись на шість груп. Кожна група запропонувала свій девіз, віршоване привітання і стіннівку, кожна з яких відрізнялась змістовністю та оригінальністю. Оцінювало роботи студентів журі у складі декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, помічника ректора з виховної роботи Наталії Воронової і голови студради факультету Юрія Адаменка. Місця розподілились наступним чином: 1 місце – за другою і шостою групами, 2 – за першою і четвертою і 3 – за п’ятою і третьою групами.
Крім того, на факультеті для студентів організовані конкурс малюнка на асфальті перед п’ятим навчальним корпусом, фотоконкурс «Юридичний факультет очима студентів», підсумки яких буде підбито наприкінці тижня.

Олена Переверзєва