Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся публічний захист робіт на конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

У ЗНУ відбувся публічний захист робіт на конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

02.11.2010 17:40

28 жовтня відбувся публічний захист робіт, представлених на конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Взяти участь в конкурсі зголосилися 32 студенти нашого університету.

Конкурсна комісія у складі Ірини Шавкун, Андрія Ліненка, Тетяни Дмитренко, Віри Копійки, Михайла Клименка, Надії Богдановської, Маріанни Ткалич, Максима Лепського, Ігора Ліпкевича, Цогік Мазманян, Олександра Ігнатуши, Людмили Чернявської та Алли Семенчук оцінювали виступи конкурсантів за такими критеріями: актуальність та новизна робота, ступінь володіння матеріалом, логіка та повнота викладу, обґрунтованість і практичність висновків.
Згідно з укладеним договором між нашим університетом та Фондом Віктора Пінчука квота від ЗНУ склала всього 20 робіт. Таким чином, для проходження наступних етапів конкурсу із вже заробленими 4 балами за перемогу в публічному захисті були відправлені роботи таких студентів: Ганни Ткач та Уляни Закревської (факультет СПП); Ганни Рурки, Наталії Коломоєць та Віталії Лігузової (економічний факультет); Дарини Шварцман, Аліни Янчук, Алли Міхєєнко, Марії Черняєвої та Ксенії Шевякової (філологічний факультет); Катерини Мідько та Марини Псьол (біологічний факультет); Оксани Вар’ян (історичний факультет); Євгенії Литвиненко (факультет менеджменту); Юлії Фоміної (математичний факультет); Юлії Шикунової та Віктора Слободянюка (факультет фізичного виховання); Ніни Гавури та Катерини Скворцової (факультет соціології та управління), а також робота єдиного представника факультету іноземної філології Богдана Корнелюка, який набрав найбільшу кількість балів та полонив серця членів журі цитатами із власних перекладів поезії Р.Кіплінга.
Членами конкурсної комісії було запропоновано наступного року створити декілька комісій для оцінки студентських наукових робіт за окремими напрямами.
Слід зазначити, що всі студенти, які за кількістю отриманих на захисті балів не увійшли до встановленої квоти, мали можливість відправити свої роботи безпосередньо до Програми, зареєструвавшись на сайті до 31 жовтня включно.

Голова НТСА ЗНУ
Сириця Світлана