Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До аспірантури ЗНУ вступили 54 молодих науковці

До аспірантури ЗНУ вступили 54 молодих науковці

03.11.2010 15:02

В атмосфері відвертості та конструктивності 2 листопада відбулися щорічні збори докторантів і аспірантів нашого університету. Зустріч була присвячена як урочистій події, пов’язаній з врученням випускникам посвідчень про успішне закінчення навчання, так і питанням, що постають перед молодими науковцями, які долучаються до написання кандидатських і докторських дисертацій у ЗНУ. З листопада починають свій шлях у науці 54 нових аспіранти і продовжать свої дослідження 3 докторанти нашого вишу.

Відкриваючи зібрання завідувач відділу аспірантури і докторантури ЗНУ Геннадій Васильчук закликав аспірантів і докторантів із самого початку серйозно ставитися до виконання свої нових обов’язків і звернув увагу на те, що університет покладає великі сподівання на успішну працю нової генерації молодих науковців. Проректор з наукової роботи Сергій Бостан наголосив на важливості чіткого дотримання методологічних основ у науковому пошуку.
Перед присутніми виступили: начальник міжнародного відділу Олена Тупахіна, доцент та докторант ЗНУ Русудан Махачашвілі, начальник відділу охорони праці Ігор Маказан, провідний фахівець НДС Ірина Туманова.
Зі словами подяки університету за надану можливість плідно працювати над дисертацією виступив один із найкращих аспірантів цьогорічного випуску Михайло Бакалінський. Співробітники відділу аспірантури і докторантури: Людмила Примерова, Катерина Старостіна, Світлана Ісмайлова змогли оперативно відповісти на запитання неофітів від науки.
У заключній частині зустрічі Геннадій Васильчук підкреслив, що з цього дня всі аспіранти і докторанти знаходяться під патронатом університету та відділу аспірантури, і можуть у будь-який момент звертатися по допомогу, як у науковій сфері, так і в складних життєвих ситуаціях.

Катерина Старостіна