Під час відзначення тижня юридичного факультету викладачі та студенти з профорієнтаційною метою відвідали 24 школи Запоріжжя, познайомивши більше 700 школярів зі студентським, культурним і науковим життям факультету і університету в цілому.
Представники юридичного факультету запропонували майбутнім абітурієнтам брати активну участь в університетських олімпіадах та запросили їх на день відкритих дверей факультету. Кураторами заходу виступили Микола Мартинов, Михайло Віхляєв, Цогік Мазманян.
Більшість дітей виявили бажання відвідати університет та познайомитись з роботою наукової бібліотеки ЗНУ й юридичного факультету. За виявлену активність та інтерес до юридичної справи більшість школярів були нагороджені грамотами та значками юридичного факультету.
Крім того, на факультеті було проведено анонімне анкетування серед 300 студентів факультету на тему відносин між студентами та викладачами, а також професійних якостей викладачів. За загальними оцінками майже всі викладачі були оцінені з позитивного боку, а особливо відзначені: Тетяна Коломоєць, Михайло Віхляєв, Цогік Мазманян, Микола Мартинов, Сергій Бостан, Людмила Бостан, Олег Сквірський та Павло Лютіков.
Олена Переверзєва