Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбувся чемпіонат з міні-футболу на кубок Феміди

На юридичному факультеті відбувся чемпіонат з міні-футболу на кубок Феміди

04.11.2010 11:51

Футбольні змагання на юридичному факультеті вже стали традиційними і проводяться щороку. Цьогорічний турнір не став виключенням. В ньому взяли участь чотири студентські команди – представники 1, 2, 3 і 5 курсів юридичного факультету, які продемонстрували гарну і непередбачувану гру.

Запекла, але рівна боротьба точилася між командами першого і другого курсу за 3 місце, в результаті якої з рахунком 3:2 перемогла команда першого курсу. Друге місце отримала команда п`ятикурсників, перемігши перший курс з рахунком 7:0.
Чемпіонський Кубок Феміди отримала молода команда третього курсу, спочатку здобувши перемогу в грі з другим курсом з рахунком 3:1. У переможній грі з командою п’ятого курсу їй вдалось забити 12 голів у ворота суперника і таким чином отримати звання чемпіона факультету з футболу.
Під час нагородження переможців заступник декана з виховної роботи Віктор Сабадаш відзначив високий рівень гри команд, нагородив гравців грамотами і медалями та побажав володарям Кубку Феміди перемоги у чемпіонаті ЗНУ.

Олена Переверзєва