Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові перемоги факультету фізичного виховання

Нові перемоги факультету фізичного виховання

11.11.2010 16:52

Спортсмени факультету фізичного виховання у складі збірної команди ЗНУ продовжують завойовувати медалі вищого ґатунку на змаганнях високого рівня. На змаганнях серед вищих навчальних закладів у м. Луцьк наші студенти виграли золоті та срібні медалі, а на Командному Чемпіонаті Європи з тхеквандо (м. Баку) посіли третє місце.

З 2 по 5 листопада 2010 року у м. Луцьк проходили змагання II Спортивних ігор України серед вищих навчальних закладів III – IV рівня акредитації з дзюдо.
У змаганнях взяли участь 40 збірних команд ВНЗ Украйни, серед них сильні команди Національного університету фізичного виховання та спорту (м. Київ) та Харківської академії фізичного виховання та спорту. Спортсмени команди ЗНУ виступили досить вдало і посіли 6 місце у командному заліку.
Золоту медаль отримала студентка факультету фізичного виховання Марина Черняк. Срібні нагороди дістались також нашим студентам Ашоту Балабекяну та Євгенію Самсонову, а також Інні Черняк. На думку наших спортсменів ці змагання стали одним із етапів підготовки до Всеукраїнської Універсіади.
З 30 по 31 жовтня у м. Баку проходив Командний Чемпіонат Європи з тхеквандо. У складі збірної команди України виступали і студенти факультету фізичного виховання - Майстри спорту Міжнародного класу Дар'я Яковлєва та Юля Волкова. Дівчата ще навесні на особистому Чемпіонаті Європи, в якому брали участь 43 команди, отримали путівки на участь у цих змаганнях.
До Баку завітали 16 кращих команд, явними фаворитами тут були команди Іспанії та Туреччини. Наші дівчата у складній боротьбі з сильними суперницями зайняли почесне 3 місце.

Світлана Караулова