Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування тижня історичного факультету розпочато

Святкування тижня історичного факультету розпочато

23.11.2010 15:43

Святкування тижня історичного факультету його студенти вирішили розпочати із відзначення Дня свободи. У його рамках на факультеті відбулися засідання круглого столу «Молодь, як модернізація суспільних процесів сучасної України», акція «Пригощайся – смачного!» та флеш-моб «Одягни помаранчеве».

В організації круглого столу взяли участь близько 15 чоловік, виключно студенти історичного факультету. Кожен учасник заходу міг виступити із власною доповіддю та взяти участь у обговоренні почутого з приводу шостої річниці Помаранчевої революції. Доповіді, переважно, були присвячені тематиці України без Кучми, Помаранчевій революції 2004 року та студентській революції на Гаїті. У рамках круглого столу відбувся перегляд фільму «Обличчя протесту» та показ фото з архіву факультету. Також, у студентській раді відбулася виставка-експозиція фотографій, хронік, літератури, агітаційних матеріалів, прапорів тощо, так само присвячена Помаранчевій революції. Флеш-моб «Одягни помаранчеве» був також направлений на відзначення важливих історичних подій для нашої країни.
У цей же день, 22 листопада, студенти провели акцію «Пригощайся – смачного!», у якій усіх бажаючих пригощали апельсинами та апельсиновим соком.
Протягом тижня у історичного факультету ще заплановано дуже багато цікавих і корисних заходів. Тут планується передача наукової та науково-популярної, художньої літератури до Запорізького Січового колегіуму, проведення передвиборчої агітації та виборів студентського декану історичного факультету, частування усіх бажаючих власноруч звареним борщем, вибори студента року та багато інших цікавих подій.
Марія Соболевська