Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вокальні перемоги студентів ЗНУ

Вокальні перемоги студентів ЗНУ

24.11.2010 10:37

Запорізький національний університет може пишатися своїми талановитими студентами і співробітниками. Вони здобули чергову перемогу, привізши аж чотири нагороди із XIII Міжнародного фестивалю-конкурсу студентської творчості «Барви осені», який протягом 18-20 листопада тривав у Києві.

Приймав конкурсантів Київський європейський університет, розмістивши їх у Еко-центрі «Свіже повітря». За час свого існування фестиваль набув популярності серед творчо обдарованої молоді. Так, у XIIІ фестивалі «Барви осені - 2010» взяли участь близько 250 студентів із 47 вищих навчальних закладів України. Серед них – представники таких міст, як Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Львів, Миколаїв, Одеса та багато інших.
Для нашого вишу це - перший досвід участі у конкурсі такого рівня. Троє наших студентів принесли Запорізькому національному дипломи та грамоти. У вокальному жанрі у номінації «Сучасна пісня» Микола Білик (філологічний факультет) отримав Диплом лауреата ІІІ ступеня. Грамоту учасника фестивалю-конкурсу у номінації «Авторська пісня» і «Сучасна пісня» отримали Андрій Бондаренко (із факультету журналістики) та Іван Красніков (факультет фізичного виховання) відповідно.
Несподіванкою стала перемога для художнього керівника Центру виховної та культурно-масової роботи Юлії Лотоцької, яка отримала Диплом переможця фестивалю-конкурсу за збереження та розвиток аматорського мистецтва (третє місце серед 47 керівників!)
Таким чином ЗНУ, відповідно, отримав третє місце серед 47 вишів-учасників. Приємним подарунком для Миколи Білика та Юлії Лотоцької став сертифікат у розмірі 100 доларів США при оформленні на програму SUMMER WORK AND TRAVEL в офісі STAR TRAVEL.
У гала-концерті Микола виконав гімн фестивалю. Усіх учасників відмітила голова журі – Лілія Підкопаєва, зазначивши, що дуже багато сумних пісень було виконано цього року, але виступи ЗНУ виділялися серед решти бадьорістю та позитивним настроєм. Також, за словами Юлії Лотоцької, участь у фестивалі-конкурсі для ЗНУ була корисною і завдяки обміну досвідом з організації та проведення заходів такого масштабу. У планах Центру виховної та культурно-масової роботи нашого університету започаткувати свій власний фестиваль.
Учасники «Барв осені» від нашого вишу висловлюють подяку за підтримку ректору ЗНУ професору Сергію Тимченку та головному бухгалтеру ЗНУ Василю Тимошику.

Марія Соболевська