Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті визначили кращих знавців ландшафтного дизайну

На біологічному факультеті визначили кращих знавців ландшафтного дизайну

29.11.2010 13:43

Минулого тижня на біологічному факультеті відбувся конкурс студентських наукових робіт «Найкращий знавець ландшафтного дизайну». В рамках цьогорічного конкурсу перед студентами було поставлено завдання – створити проект флораріуму (композиції із кімнатних рослин в скляних посудинах) для прикрашення ІІІ корпусу ЗНУ.

На розгляд журі було представлено 10 конкурсних проектів, виконаних як індивідуально, так і колективами з 2 – 5 студентів. Конкурсанти вразили комісію та всіх присутніх різноманітністю й оригінальністю своїх задумок. З їх легкої руки на невеликому просторі під склом виникали тропічні ліси та пустельні ландшафти, затишні сади й озера з золотими рибками, грецькі статуї і навіть справжня Запорізька Січ. Кожен творчий проект викликав жваву дискусію в аудиторії.
Студентські роботи оцінювала конкурсна комісія на чолі з деканом факультету професором Омельянчик Л.О. До складу журі також входили завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Лях В.О., доценти кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Войтович О.М. та Полякова І.О.
За результатами конкурсу найкращими були визнані флораріуми «Козацька Січ» і «Незвичайні тропіки» (виконавці Безручко А., Леліковою А., Ушкевич Н., Коломоєць А. та Сергієнко Л., гр. 9137-1 ), а також проект «Гірка з водоспадом», створений студентами 4 курсу Калмиковою К., Хамазюк О., Клименко О., Боднарчук А. (гр. 9137-1). Друге місце посіли роботи студентів Репенко Т., Попович С., Мяло А., Солдатенкової А, Досужного К., Парфьонова І. та Костенко Є. (гр. 9138-1). Диплом третього ступеня отримала Духонченко А. (гр. 4129-1б). Грамотами за активну участь були нагороджені Клунько О., Супрун М. (гр. 4129-1б), Шимко О. (гр. 4129-1а), Гавриленко К., Андрєєва О., Козлова В. (гр. 4129-2а) та Гончарова А. (гр. 4129-1б). За рішенням комісії елементи різних флораріумів, представлених на конкурс, будуть використані для створення фітодизайну третього корпусу ЗНУ.
Крім учасників, їх наукових керівників та студентів 1 – 5 курсів, на конкурсі були присутні студенти Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру з їх викладачем Васильєвою Т.М. Останні були дуже зацікавлені діяльністю кафедри садово-паркового господарства і виявили бажання продовжити навчання на біологічному факультеті ЗНУ.

Біологічний факультет