Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет відсвяткував 39-ий День народження

Історичний факультет відсвяткував 39-ий День народження

29.11.2010 13:52

Упродовж минулого тижня в рамках святкування тижня історичного факультету в ЗНУ відбулася ціла серія наукових та культурно-масових заходів, підготовлена студентами. Серед них і святковий концерт до 39 Дня народження факультету.

За роки свого існування історичний факультет підготував близько 4 тисяч фахівців, які будуть гідно нести звання випускників факультету. Саме історичний факультет готує кваліфікованих фахівців з історії для Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, державних, культурно-освітніх, архівних, туристично-краєзнавчих установ та організацій. Професорсько-викладацькому складу факультету є також чим пишатися: він налічує 6 докторів історичних наук, професорів та 40 кандидатів наук, доцентів.
Привітали свій рідний факультет із днем народження декан факультету Віктор Ткаченко та заступник декана з навчальної роботи Ірина Кривко, які відзначили високі досягнення факультету у громадському, спортивному та культурно-масовому житті та згадали про дружні традиції, яких дотримуються викладачі та студенти.
На факультеті підтримують і заохочують студентство до благодійної справи. Так, студенти під керівництвом співорганізатора соціальної благодійної акції «На крилах натхнення» студентки 1 курсу історичного факультету Маргарити Зінченко відвідали Запорізький обласний дитячий притулок і взяли участь у виставці витворів мистецтва, а зібрані кошти підуть на закупівлю матеріалів для розвитку дитячої творчості.
Важливим напрямком в діяльності факультету є і наукова робота. На базі факультету діють 2 дослідницькі навчальні лабораторії: археологічних досліджень та лабораторія з досліджень історії Південної України. Науковці беруть активну участь у житті наукового співтовариства як на території України, так і за її межами.
Почесну місію нагородження найталановитіших та найактивніших студентів факультету виконав голова студентської ради Сергій Бабкін, який вручив близько 20 грамот за вагомий внесок у розвиток історичного факультету.
Завершили святкову програму студенти 1 курсу – переможці цьогорічного конкурсу першокурсників ЗНУ «Дозвольте рекомендуватись – 2010», які на високому рівні представили історичний факультет.

Олена Переверзєва