Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування тижня факультету журналістики розпочалося

Святкування тижня факультету журналістики розпочалося

30.11.2010 10:21

Наймолодший факультет ЗНУ цього тижня святкує свій день народження. У планах студентів-журналістів чимало цікавих, пізнавальних та розважальних заходів, на які вони запрошують усіх бажаючих.

Розпочати студенти вирішили із урочистого відкриття фотовиставки «Світ очима студентів», перед яким пригадували історію рідного факультету у вигляді міні-вікторини від ведучого Андрія Бондаренка. Запрошуючи до урочистого слова декана факультету журналістики Володимира Манакіна, студентство відмітило постійні міжвузівські та міжнародні зв’язки, які постійно зростають, приносячи нашому вишу визнання на національному і міжнародному рівнях.
Володимир Манакін у своєму виступі зазначив, що факультет журналістики Запорізького національного за результатами моніторингу МОН України на 2009 рік є одним із найсильніших та найкращих серед інших державних та приватних вишів: «Факультет журналістики ЗНУ вийшов на один рівень із такими вишами як Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, факультетом журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка та Києво-Могилянською академією».
Продовжуючи привітальний виступ, до студентства звернувся заступник декана з наукової роботи Віктор Костюк, який відзначив той факт, що з дуже великою швидкістю зростає і розвивається факультет журналістики: «Порівняно із першим роком навчання, коли студентів було набрано 24, в цьому році нас вже 642! Я дуже люблю факультет журналістики, великі аудиторії, дискусії, під час яких формується громадська думка, є чому вчитися. Наш факультет спроможний на великі проекти і всесвітню славу».
Привітала рідний факультет з днем народження і запросила на заходи в.о. студентського голови факультету Лілія Степанова. Серед запланованих подій буде і музична перерва, і танцювальний флеш-моб. На факультеті відбудуться поетичний вечір, круглі столи, конференції, відкрита пара, присвячена свободі слова, фотозустріч, майстер-клас з реклами, і, звісно, гала-концерт. За детальною інформацією звертайтеся до студентської ради факультету журналістики.

Марія Соболевська