Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет створив власну «Алею права»

Юридичний факультет створив власну «Алею права»

07.12.2010 11:56

У рамках проведення загальнонаціональної акції «Тиждень права» студенти юридичного факультету вирішили створити власну «Алею права», на якій разом із керівництвом вишу та викладачами факультету висадили 21 дерево. Відповідно до наказу, підписаного Міністром юстиції Олександром Лавриновичем, з 6 по 11 грудня проводиться загальнонаціональна акція - Тиждень права. Юридичний факультет ЗНУ вирішив провести цілу низку заходів до свята.

Розпочали святкування із висадки горобини та золотого ясеню у районі каскаду фонтанів «Райдуга». Навіть офіційну назву придумали – «Алея права». Декан юридичного факультету Тетяна Коломієць зазначила: «Для нас це змістовна процедура, адже людина повинна посадити дерево, побудувати будинок та виростити дитину. Дім у нас вже є – це наш університет, дітей ми також виховуємо, залишилося лише посадити дерево. Власне цьому і присвячено сьогодні нашу акцію».
За словами викладача кафедри конституційного та трудового права Миколи Мартинова, до акції долучилися більше 100 студентів, котрі за власні кошти закупили дерева, домовилися із керівництвом міста про відведене під алею місце і приїхали створювати унікальну для факультету «Алею права». «Таким чином ми закаляємо дух студентства і доводимо їм, що юридичний факультет – це єдина велика родина»,- зазначив Микола Петрович. Назва алеї є постійною та офіційною, студенти та викладачі пообіцяли, що і надалі будуть підтримувати її у належному стані.
Від керівництва вишу на акцію завітали проректор з наукової роботи Сергій Бостан, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська, помічник ректора Наталія Воронова. Всі вони мали змогу долучитися до факультетської акції і допомогти студентству із висадкою дерев. Найбільше порад давав Сергій Костянтинович. Як він сам пояснив, це не перший його досвід із висадкою дерев: «Те, що я відчуваю у ці моменти – словами не пояснити. Моя Батьківщина – Молдова – край садів, тому єднання із природою для мене дуже важливе». Підтримала Сергія Костянтиновича і Наталія Грозовська, додавши, що коли вона бере участь у таких заходах, то відчуває себе частиною великої дружньої родини.
Після висадки дерев студенти відвідали Запорізьку військову частину А1978 «Уральські казарми», де привітали керівництво частини, офіцерів та солдатів із Днем захисника вітчизни та Днем збройних сил України. Для студентства та викладачів було проведено екскурсію по території військової частини, під час якої вони мали змогу ознайомитись із військовою технікою, оглянути казарми, у яких мешкають солдати, та зустрітися із командиром військової частини А1978 полковником Сергієм Брусовим.

Марія Соболевська