Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели теоретичний тур змагання МАН

На біологічному факультеті провели теоретичний тур змагання МАН

07.12.2010 15:58

5 грудня 2010 року на базі ЗНУ відбувся обласний тур Всеукраїнської олімпіади Малої академії наук. Олімпіада МАН складається з двох турів: теоретичного, що містить нестандартні питання, для вирішення яких потрібна не лише сукупність знань з різних галузей біології та хімії, а й здатність до їх аналізу, і практичного - захисту наукових робіт, що виконувалися учнями у школах, наукових центрах МАН.

У першому (теоретичному) турі з природничих наук взяли участь 159 осіб з різних шкіл та навчальних закладів м. Запоріжжя (учні ЗБЛ «Перспектива», Запорізького січового колегіуму, КЗООЛ «Захисник» ЗОР, Запорізького технічного ліцею, НВК «Основа», УВК №103, представники шкіл №№ 1, 2, 6, 8, 11, 28, 30, 34, 42, 45, 60, 61, 70, 72, 76, 81, 93, 99, 104), а також представники талановитої учнівської молоді з Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Пологів, Оріхова, Дніпрорудного, з Токмака та його районних шкіл, з Василівки і шкіл Запорізького району.
Під час написання учнями теоретичного туру декан біологічного факультету Людмила Омельянчик провела семінар для вчителів – керівників Малої Академії Наук, на якому охарактеризувала напрями підготовки спеціалістів на біологічному факультеті ЗНУ, висвітлила широкий вибір спеціалізацій, які можуть отримати майбутні студенти. Під час семінару приділили увагу переліку основних документів для вступу до ВНЗ, особливо змінам та доповненням до переліку сертифікатів дисциплін, запропонували консультативну допомогу вчителям та учням з біології, екології та хімії.
Вчителі шкіл зацікавилися додатковою можливістю участі учнів у різноманітних наукових заходах, які проводяться на біологічному факультеті в рамках роботи з обдарованою молоддю «Молодий університет» при ЗНУ. Вчителям передані плани конкурсів на 2010-2011 навчальний рік, у яких можуть брати участь майбутні абітурієнти, які цікавляться проблемами хімії, біології, екології, ландшафтного дизайну.

Біологічний факультет