Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся перший форум з медіапсихології

У ЗНУ відбувся перший форум з медіапсихології

09.12.2010 13:05

8 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся перший Форум з медіапсихології, організаторами якого виступили кафедра практичної психології та Наукове товариство студентів та аспірантів факультету. Учасниками форуму стали не тільки викладачі та студенти факультету, але й представники запорізьких засобів масової інформації нашого регіону.

Перший проректор Олександр Бондар, відкриваючи форум, зазначив: «Питання, пов’язані з медіапсихологією дуже актуальні в умовах, коли в ЗМІ наявна різноспрямована інформація, яка може як позитивно, так і негативно впливати на суспільство». Приємним Олександр Григорович назвав той факт, що в організації форуму активну участь взяли студенти факультету соціальної педагогіки та психології.
У рамках форуму відбулася презентація Регіонального центру психології масових комунікацій та медіа психології, діяльність якого спрямована на реалізацію Концепції впровадження медіа-освіти в Україні за підтримки Президії Національної академії педагогічних наук України. Як повідомила доцент кафедри практичної психології Запорізького національного університету Юлія Паскевська, у центрі проводитимуться наукові дослідження з проблем медіа психології, розроблятимуться навчальні курси для підготовки відповідних фахівців.
Редактор громадсько-політичних програм Запорізької обласної державної телерадіокомпанії Віталій Бабенко виступив на форумі із доповіддю «Образ чоловіка в приватній рекламі», а піар-директор газет «Теленеделя», «Комсомольская правда», «Мрія», «Остров Свободы» Оксана Кучерява розповіла про піар-технології як реалії медіа-простору.
Під час секційних засідань форуму розглядалися такі тематичні блоки: «Основні виміри медіа психології у інформаційному просторі», «Психологія масових комунікацій як забезпечення медіа індустрії», «Вплив медіа психології на масову свідомість: технології та інновації».