Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели благодійний матч з міні-футболу

На юридичному факультеті провели благодійний матч з міні-футболу

09.12.2010 16:46

Команда студентів юридичного факультету та збірна команда викладачів уперше зійшлися на спортивному полі задля доброчинності. Усі кошти, зібрані під час заходу, будуть витрачені на подарунки до Дня Святого Миколая і передані до дитячого будинку.

За словами декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць це пілотний проект. На майбутнє плануються товариські матчі зі змішаними командами студентів-викладачів із залученням усіх бажаючих факультетів. Наступного місяця, наприклад, вже планується схожий футбольний матч серед жінок. «Для нашого факультету це можливість довести, що ми не тільки найталановитіші серед танцюристів та співаків, а ще й найспортивніші»,- зазначила Тетяна Олександрівна.
Під час відкриття матчу з міні-футболу від керівництва вишу виступив перший проректор Олександр Бондар, який відзначив той факт, що матчі такого плану зближають викладачів зі студентами, несуть у собі багато позитивних моментів і привносить різноманіття у повсякденне студентське життя.
Щодо змагання, то хотілося б відзначити обидві команди, які наполегливо боролися до самого кінця матчу. Відчувався єдиний сильний командний дух як серед студентства, так і серед викладачів. Протягом усього ігрового часу збірна студентів не давала шансів на перемогу для збірної команди з викладачів, весь час перебуваючи попереду на 1-2 м’ячі. Але чудо все ж таки відбулося, і на останніх трьох хвилинах гри рахунки було зрівняно і з кінцевим результатом 7:7 було зафіксовано нічию. Кубок переможця та медалі розділили між собою обидві команди.
За словами Тетяни Коломоєць, усього було зібрано більше трьох тисяч гривень. На ці гроші факультет закупить подарунки і привітає зі святом дітей з дитячого будинку.

Марія Соболевська