Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Срібло» Кубку мера - за КВН-щиками із ЗНУ

«Срібло» Кубку мера - за КВН-щиками із ЗНУ

10.12.2010 15:10

9 грудня у Запоріжжі відбувся фінал 10-ої ювілейної Відкритої Запорізької ліги КВК. У фінальній грі взяли участь кращі запорізькі команди – «Збірна ЗНУ», «Проспект Металургів» (ЗІЕІТ), «Бонжур» (ЗДІА), «Збірна Сан Тропе». Команда ЗНУ у результаті напруженого змагання посіла друге місце.

Команди демонстрували почуття гумору та кмітливість у конкурсах «Привітання» й «Розминка» (у яких, до речі, наша команда набрала найбільшу кількість балів), «Біатлон» й «Домашнє завдання». Їх виступи оцінювало професійне журі, до складу якого входили представники творчого об’єднання «Транзит продакшн», комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міськради, радіостанції «Ностальжі».
Як відзначив голова комітету у справах сім’ї та молоді міської ради Ігор Філіпенко, найяскравішими виступами глядачам запам’яталися команди «Збірна ЗНУ» й «Проспект металургів». До речі, від першого місця нашу команду відділяло усього кілька десятих балів.
Керівник студії КВК Центру виховної та культурно-масової роботи ЗНУ Олексій Савицький відзначив, що зростання рівня гри його команди пояснюється, зокрема, більшою увагою керівництва університету. Адже останнім часом в нашому університеті власна команда КВК у центрі загальної уваги. Наша команда в цьому році вже перемогла в Дніпропетровській та Харківській лігах. А от виступ у Сочі має стати для нашої команди першим.