Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Державні службовці проходять підвищення кваліфікації в ЗНУ

Державні службовці проходять підвищення кваліфікації в ЗНУ

15.12.2010 15:21

60 державних службовців із Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, Запорізького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Шевченківського районного центру зайнятості, Головного управління статистики в Запорізькій області та Запорізького міського управління юстиції пройшли курси підвищення кваліфікації в Запорізькому національному університеті.

Навчання проходило в межах Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.08 № 74. Нагадаємо, що у жовтні минулого року був укладений Державний договір про підвищення кваліфікації між Школою вищого корпусу державної служби України та Запорізьким національним університетом для виконання цієї програми.
Навчання проходило в спеціалізованих аудиторіях на базі Запорізького національного університету з 7 по 14 грудня. Це був спільний проект Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг і факультету іноземної філології, оскільки викладали в групах лише найкращі викладачі цього факультету: кандидати філологічних наук, доценти: Козлова Т.О., Галуцьких І.А., Андрєєва І.О.; кандидати філологічних наук Аксютіна О.В., Головко О.М., Семенчук А.Б.; висококваліфікований викладач Лужаниця О.І.
Директор Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг Геннадій Васильчук зазначив: «Аналізуючи досвід минулого року, ми намагалися створити досконалі умови навчання, і це стосується не лише організаційної частини, а, насамперед, його змісту. Ми сподіваємося, що це нам вдалося у повному обсязі і «нові» фахівці зможуть з легкістю використовувати отриманні знання на практиці».

Ірина Львова,
спеціаліст Центру післядипломної освіти