Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники Європейської магістратури отримали дипломи

Випускники Європейської магістратури отримали дипломи

16.12.2010 13:38

15 грудня відбулося вручення дипломів випускникам магістратури «Європейські перспективи соціального включення». Це вже другий випуск програми підготовки магістрів, яка розрахована на 2 роки навчання, та стартувала в 2005 році. Програма реалізувалася на базі Центру бізнес-освіти Запорізького національного університету та координувалася факультетом соціальної педагогіки та психології.

Студенти не тільки прослухали курси професорів провідних університетів Європи (Естонія, Німеччина, Португалія, Швеція), які проводили навчання в ЗНУ, але й мали можливість відвідати партнерські університети та провести там дослідження. Навчання проводилося англійською мовою, що також сприяло підвищенню мовної компетентності студентів.
Захист дипломів, який відбувся у вересні 2010 року, продемонстрував високий професійний рівень випускників європейської магістратури.
Цікаві форми роботи, актуальна інформація, новітні дослідження та європейські тенденції щодо реалізації соціальної політки, а також дуже цікаве спілкування з професорами – таким запам’яталося навчання магістрам. Програма «Європейські перспективи соціального включення» надала можливості студентам бути глибоко проінформованими у галузях знання прав людини та соціальної справедливості для надання професійної допомоги людям в процесі їх самоорганізації та продуктивного включення у суспільство.
Диплом магістра забезпечує випускникам ЗНУ можливість продовжувати навчання в університетах Європи та працювати за отриманим фахом у Європейських країнах.

Наталія Мосол