Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціальної педагогіки та психології відсвяткував своє 19-річчя

Факультет соціальної педагогіки та психології відсвяткував своє 19-річчя

16.12.2010 15:43

15 грудня факультет соціальної педагогіки та психології зібрався однією великою дружною родиною, щоб відзначити свій 19 День народження. На свято завітали викладачі, студенти, гості, друзі факультету та випускники.

Декан факультету Ольга Пономаренко відзначила, що факультет соціальної педагогіки та психології вміє не тільки працювати, але й святкувати, адже тут працюють і навчаються талановиті, творчі, активні, розумні і кмітливі люди. І це вони продемонстрували, підготувавши яскраву урочисту концертну програму під назвою «Про що говорять студенти». В ній взяли участь лідери студентського самоуправління та найталановитіші студенти факультету, які показали свої акторські здібності, вокальні і танцювальні можливості. Так, студенти підготували гумористичну відеопрезентацію про викладацький склад факультету, театральну постановку, розповівши про переваги навчання на факультеті та поділившись власним практичним досвідом, а також відеоролик, в якому спробували розкрити таємницю, про що говорять студенти. До речі, під час свята відбулась урочиста передача повноважень голови студентської ради факультету Едуарду Сацькому.
З нагоди свята на концерт завітали керівники Запорізької обласної громадської організації «Варіант», які побажали студентам не забувати свій рідний факультет та відчути справжній смак студентського життя.
Найактивніші студенти факультету Юлія Нестер, Світлана Овдієнко, Аліна Павленко були нагороджені грамотами за впровадження соціальних програм та становлення волонтерського руху. Також грамотами від Центру соціальних ініціатив за професіоналізм та особистий внесок в розвиток волонтерського руху та соціальних програм були відзначені декан факультету Ольга Пономаренко та кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Голованова. Директор Центру соціальних ініціатив Валентина Васильєва зазначила, що їх організація вже протягом 10 років співпрацює із факультетом і планує продовжувати тісну співпрацю і надалі.
Від ректорату факультет привітала проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська, яка побажала викладачам та студентам творчих успіхів, дружного колективу, матеріального та морального задоволення від роботи та навчання.
Ректорськими грамотами за плідну громадську і науково-педагогічну діяльність, багаторічну працю і сумлінне ставлення до роботи та грошовими преміями були нагороджені викладачі та співробітники факультету, зокрема, Оксана Турська, Тетяна Голованова, Юлія Паскевська, Євгенія Калюжна, Лариса Іванова, Анжеліка Поплавська, Ірина Козич, Ольга Чепур, Альона Логінова, Вероніка Лемешко.
Грамотами за перемогу в обласному та університетському етапі конкурсу «Студент року 2010» були нагороджені студенти Катерина Кошовник, Олеся Балута, Уляна Закревська, Уляна Д’яченко, а за сумлінне ставлення до навчання та активне громадське життя - Ганна Ткач, Олександра Чірка, Ольга Гриценко, Богдан Рубан, Дар’я Білоцерковець, Ольга Пасічник та інші.

Олена Переверзєва