Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет відвідав льодовий каток

Юридичний факультет відвідав льодовий каток

17.12.2010 13:32

15 грудня льодовий каток «Катран» відчинив свої двері студентам юридичного факультету. Оскільки без снігу та льоду не буває справжнього Нового року, юридичний факультет не існує без культурно-масових заходів.

Так, викладач кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов вирішив подарувати студентам чудову атмосферу свята і організував поїздку факультету на зимову ковзанку. В заході взяли участь і викладачі юридичного факультету під керівництвом декана факультету Тетяни Коломоєць, показавши високу майстерність. Серед учасників льодових змагань були і справжні професіонали, котрі виробляли важкі трюки на ковзанах. Велику кількість конкурсів для учасників льодових змагань було підготовлено та проведено Студентською радою юридичного факультету на чолі з її головою Юрієм Адаменком, вони видались цікавими та неординарними. Проведені конкурси, не тільки не втомили наших студентів, а створили справжній Новорічний настрій.
Найоригінальнішим конкурсом було завдання побудувати серце та надпис "юридичний факультет". Всі учасники замешкалися, але повністю впорались з цим завданням. До речі, адміністрація льодового катка «Катран» засвідчила, що змійка зі студентів юридичного факультету на ковзанці була найбільшою за весь час існування катка. Як і на всіх заходах юридичного факультету, на льодовому катку царювала дружня, весела, навіть, сімейна атмосфера серед студентів-юристів. Крім майстерності, також були і кумедні падіння, але всі допомагали один одному. Крім того, цей культурно – масовий захід відрізнився не тільки розважальним, а ще й пізнавальним та навчальним характером, оскільки на ковзанці багато студентів навчилися втримуватись на льоду, у чому їм також допомогла наша дружна юридична сім'я.

Інформацію надала студентка 1 курсу
Владлена Мажара