Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили актуальні проблеми фізичної реабілітації

У ЗНУ обговорили актуальні проблеми фізичної реабілітації

17.12.2010 13:37

Наукове товариство студентів та аспірантів факультету фізичного виховання провело круглий стіл, присвячений актуальним проблемам реабілітації та шляхам їх вирішення. Проведення круглих столів з даної теми стало вже традиційним на факультеті. У заході взяли участь студенти факультету фізичного виховання Віктор Слободянюк (голова НТСА факультету), Наталя Бичкова, Анастасія Зяблова, Дар’я Легеза та студентка факультету соціальної педагогіки та психології Ганна Ткач.

Під час круглого столу були розглянуті проблеми, шляхи і способи психологічної реабілітації, зокрема, техніки арттерапії: бібліотерапія (використання книжки, як способу емоційного відновлення), ізотерапія (реабілітація за допомогою малюнку), ігротерапія, пісочна терапія, яка допомагає побачити динаміку людських відносин, внутрішні психологічні проблеми, а також казкотерапія, кольоротерапія і танцювальна терапія. Як зазначила одна з доповідачів Ганна Ткач, психологічна реабілітація – це важливий процес відновлення здоров’я людини, який взаємодіє із фізичною реабілітацією.
Крім того, обговорили нові тенденції та види в сфері реабілітації, рекреаційного туризму, історичні аспекти розвитку реабілітації, особливості і значення іпотерапії (лікувальної їзди верхи), як одного з видів альтернативної терапії, яка є ефективною для людей з різними фізичними вадами та захворюваннями опорно-рухового апарату.
Експертом з питань реабілітації виступила завідуюча кафедрою медико-біологічних основ фізичної культури, кандидат медичних наук, доцент Констанція Львівна Власенко, яка зазначила, що фундаментом реабілітації – є основи нозології та налагоджена робота опорно-рухового апарату.
Кращі доповідачі Ганна Ткач і Наталя Бичкова були відзначені подяками ректора.

Олена Переверзєва