Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ подарували свято дітям-сиротам

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ подарували свято дітям-сиротам

17.12.2010 13:39

Наближаються два найулюбленіших дитячих свята – День Cв. Миколая та Новий рік. Студенти-волонтери Економіко-правничого коледжу ЗНУ заздалегідь організували добровільний збір благодійних внесків «Подаруймо дітям свято!». Осторонь від цієї акції не залишився жоден студент коледжу.

Ініціативу студентки І курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Тетяни Слабишевої підтримали студентки ІІІ курсу спеціальності «Правознавство» Жанна Кузьменко й Анастасія Капустіна. Це дозволило провести передсвяткову зустріч з дітьми-інвалідами та дітьми позбавленими батьківського піклування у приміщенні міського Дитячого фонду. Студенти коледжу підготували концерт, провели конкурсну програму і вручили новорічні подарунки.
Педагогічний колектив та студенти коледжу висловлюють сердечну подяку директору ВАТ «Крем Розет» Геннадію Остапчуку за надані солодощі для благодійної акції «Подаруймо дітям свято!».
Ми від щирого серця бажаємо дітям з непростою долею міцного здоров’я і нехай на їх життєвому шляху завжди зустрічаються любов, співчуття і милосердя!

Економіко-правовий коледж ЗНУ