Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці ЗНУ розглядають проблеми та перспективи розвитку природничих наук

Молоді науковці ЗНУ розглядають проблеми та перспективи розвитку природничих наук

20.12.2010 12:57

17-18 грудня на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбулася ІІ університетська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Актуальні проблеми та перспективи розвитку природничих наук».

Почесними гостями конференції стали: проректор з наукової роботи ЗНУ Сергій Бостан, завідуючий відділенням «Сестринська справа» Запорізького медичного коледжу Євген Півнєв, голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Сириця, декан біологічного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик та голова наукового товариства студентів та аспірантів біологічного факультету ЗНУ Марина Псьол. Пленарне засідання розпочалось із промов гостей конференції, які звернулись до учасників конференції із вітальним словом, побажавши плідної роботи, нових наукових досягнень та творчих успіхів.
Тематика секційних засідань була досить насиченою та різноманітною. Зокрема, в доповідях учасників були розглянуті проблеми та перспективи розвитку генетики та селекції рослин, ландшафтного дизайну та декоративного рослинництва, природокористування та охорони навколишнього середовища, фізіології людини та тварин, екології людини, імунології та біохімії, зоології та екології тварин, хімії, мисливствознавства та іхтіології. Всього на секційних засіданнях було заслухано 87 доповідей, серед них 80 – студентських, 5 – аспірантських, 2 – молодих учених. Всі учасники мали можливість познайомитись із виставкою наукових досягнень біологічного факультету.
За результатами конференції грамотами декана біологічного факультету за високий рівень доповідей були нагороджені аспіранти Андрій Карпов та Єгор Гороховський, а також студенти Олена Бережна, Ігор Тоцький, Наталя Ушкевич, Вікторія Яранцева, Катерина Калмикова, Христина Карпова, Євгенія Антипенко, Олександра Біла, Олена Нижняк, Юлія Кузьменко, Юлія Омелюсік, Ганна Сенченко, Анна Каріна, Олена Тарасенко, Юлія Дегтяр, Юлія Мітяніна. Крім того, Марина Псьол і Катерина Мідько були відзначені подяками ректора за високий рівень організації конференції. По завершенню конференції на учасників чекала екскурсія до зоологічного музею ЗНУ.

Біологічний факультет
Фото Андрія Домніча