Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету показали свої знання англійської та вміння спілкуватися

Студенти історичного факультету показали свої знання англійської та вміння спілкуватися

21.12.2010 14:08

15 грудня в рамках фестивалю іноземних мов, який проводить кафедра ділової комунікації ЗНУ, відбувся комплексний захід за участю студентів 3-го курсу спеціальності "Міжнародні відносини", впродовж якого студенти продемонстрували набуті вміння та навички з англійської мови професійного спрямування. Програма заходу включала різноманітні конкурси та інші види англомовної активності.

Студенти підготували англомовні презентації на теми «Міжнародні організації» та «Англомовні країни». Справжню зацікавленість як у студентів-учасників, так і у запрошених гостей викликала рольова гра, предметом якої виступали норми і правила міжнародного дипломатичного етикету. Під час ток-шоу майбутні дипломати показали вміння встановлювати контакти та виявили спроможність щодо плідної взаємодії з іноземними партнерами. Студентам була також надана можливість перевірити свої знання професійної лексики через вирішення фахових кросвордів. Проведеному заходу передував випуск силами студентів спеціального інформаційного бюлетня "Connecting people".

Андрій Кургузов