Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ побував новорічний автобус

У ЗНУ побував новорічний автобус

24.12.2010 14:40

24 грудня у рамках міської молодіжної акції «Новорічні вітання» у ЗНУ побував новорічний автобус з Дідом Морозом та Снігуронькою. Святкова програма з конкурсами та подарунками розважала студентів, а розпочалася вона зранку біля запорізької мерії, де молодь привітала керівника міста Олександра Сіна з Новим роком.

Після офіційного відкриття біля міськвиконкому, святковий новорічний автобус разом із Дідом Морозом та Снігуронькою вирушив в новорічну подорож університетами Запоріжжя.
Студентам роздавали новорічні календарі та листівки, пропагуючи здоровий спосіб життя і намагаючись залучити студентську молодь вишу приєднатись до молодіжної акції від комітету у справах сім’ї молоді і спорту Запорізької міської ради «Новий рік без тютюну та алкоголю». Також молоді запропонували заспівати новорічних пісень, розповісти новорічні вірші та влаштувати великий дружній хоровод, отримавши за це подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
У цій акції крім студентів Запорізького національного університету взяли участь і студенти ще чотирьох вищих навчальних закладів Запоріжжя, а саме: ЗНТУ, КПУ, ЗДМУ та ЗДІА.
Катерина Гопенко