Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічна музична перерва від студентів журналістів

Новорічна музична перерва від студентів журналістів

24.12.2010 15:14 Все Факультети Журналістики

Факультет журналістики підхопив новорічний університетський марафон і провів 24 грудня музичну перерву з піснями, танцями, запросивши до себе у гості діда Мороза та Снігуроньку.

Декан факультету журналістики Володимир Манакін нагородив грамотами та дипломами незалежний інформаційний портал Запоріжжя «Пороги» за одне з фінальних місць у міжнародному конкурсі «Золоте павутиння». Також були нагороджені студенти 4 курсу, які під час Тижня факультету презентували власноруч створені соціальні реклами і тим самим вибороли перше місце у Запоріжжі серед інших проектів. У найближчий час ці реклами буде розміщено на вулицях містах.
Привітав Володимир Миколайович і студентів та викладачів з наступаючим Новим роком: «Щиросердно вітаю усіх студентів та викладачів і бажаю, щоб у 2011 році створена вами казка була завжди у ваших серцях і не зупинялася ніколи. Нехай у вашому житті добро зажди перемагає зло!»
Студенти першого курсу підготували власний Новорічний подарунок – мікс із новорічних пісень у поєднанні із танцями діда Мороза та Снігуроньки, які роздали присутнім солодкі подарунки. Ще однією вокальною композицією привітала присутніх Антоніна Мар’їна, заспівавши «Опять метель».
Не дивлячись на технічні негаразди, журналісти довели, що їх факультет – це одна велика і дружня родина!

Марія Соболевська