Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Різдвяна казка з академічним присмаком

Різдвяна казка з академічним присмаком

29.12.2010 11:40

25 грудня 2010 року в Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» відбувся урочистий захід, присвячений новорічним святам «Christmas fairy-tale» («Різдвяна казка»). У брали участь не лише діти, які вже навчаються у центрі, але й запрошені гості, майбутні маленькі слухачі Центру.

Головною особливістю вивчення англійської мови у Центрі є не лише занурення дитини до іншомовного середовища, але й заглиблення до традицій та звичаїв, що є вагомою частиною вивчення мови. Виходячи з цього, програма свята була розроблена таким чином, щоб кожна дитина із зацікавленістю у ігровій формі мала змогу ознайомитися із культурою та традиціями іншої країни, тим більше, що дата заходу співпала з датою католицького Різдва.
У загальній атмосфері піднесення діти брали участь у різноманітних конкурсах, водили хоровод та підспівували пісні «Christmas Star», робили святкові подарунки власними руками. Кульмінацією заходу стала казка «Теремок», яку на англійській мові поставили діти, які вже навчаються у Центрі під керівництвом їх викладача Варвари Петросової та під наглядом психолога Марії Іваннікової.
Наприкінці свята всі учасники отримали сертифікати про участь,а наймолодші гості, ще і солодкі подарунки.