Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Діти співробітників ЗНУ побували на новорічній ялинці

Діти співробітників ЗНУ побували на новорічній ялинці

29.12.2010 13:02

29 грудня у ПК імені Дроб’язка влаштували новорічну виставу для дітей викладачів та співробітників Запорізького національного університету. Дарували свято малечі студенти театрального відділення факультету соціальної педагогіки та психології.

Такі заходи для нашого університету давно вже стали традиційними. Тож багато юних глядачів не вперше завітали на новорічне свято. Однак, щороку організатори дбають по цікавий та оригінальний сценарій. Тож і цього разу діти із захопленням спостерігали за танком красунь-сніжинок, сміялися над жартами скоморохів та відгадували їх веселі загадки, водили хоровод та голосно викликали Діда Мороза і Снігуроньку.
Крім того, у новорічному святкуванні взяли участь і казкові розбійники та дві Баби Яги, які спершу намагалися зіпсувати свято, а потім перевиховалися та приєдналися до загальних веселощів. Завершилося святкування конкурсом на найкращий костюм серед гостей свята, під час якого Дід Мороз не залишив без призу жодного учасника. А ще усі діти отримали солодкі подарунки від профспілки ЗНУ та подивилися веселу виставу «Троє поросят».
Катерина Гопенко
Більше фото дивіться тут: