Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відсвяткували День студента

У ЗНУ відсвяткували День студента

26.01.2011 14:40

25 січня на яскраву вечірку для найактивнішої студентської молоді до НК «Тетянин день» завітали мер Запоріжжя Олександр Сін, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Каптюх та Голова комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міськради Ігор Філіпенко.

Розпочалося святкування класичним вальсом у виконанні активістів студентської ради ЗНУ, після якого до мікрофону були запрошені почесні гості для привітання студентів із усіх запорізьких вишів. Міський голова Олександр Сін згадав часи, коли він і сам був студентом, як складав іспити, буденні студентські історії, чим дуже повеселив присутніх. Олександр Ченсанович подякував усім ректорам та викладачам міста Запоріжжя, за те, що вони виховують сучасну молодь, дають їм необхідні знання. «Усі ви виконуєте одне із основних завдань для нашої держави – поки жива наука, ми не дозволимо Україні стати третьорозрядною країною», - наголосив мер.
Підтримуючи привітання Олександра Сіна, його заступник Юрій Каптюх, який, до речі, закінчив один із запорізьких вишів (ЗНТУ), зазначив, що у Запоріжжі навчаються найкрасивіші дівчата України. Юрій Володимирович разом із присутніми заспівав “Happy birthday to you” на честь усіх Тетян.
Після привітань дівчата отримали приємний сюрприз – 2 великі торти загальною масою 9 кілограмів, який вони розрізали разом із Олександром Ченсановичем. Від Комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міськради Тетяни отримали приємні подарунки.
Святковий вечір було продовжено концертом, який організували Центр виховної та культурно-масової роботи ЗНУ, студентська рада ЗНУ та Комітет у справах сім’ї та молоді міської ради. Своїми виступами присутніх порадували студенти ЗНУ, учасники вокальної студії "Кантилена"Іван Красніков, Вікторія Назарова, Ігор Лющанський, Юлія Данилюк, Анастасія Таран, Аріна Капітюк, Богдан Корнелюк, Ольга Сікорська, Микола Білик , а також учасники хореографічної студії «D.A.L.S.».
Ведучими заходу були виконуючий обов’язки голови студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко, голова студентської ради факультету фізичного виховання Юлія Турчик та голова студентської ради біологічного факультету Аліна Грушко. Завершилося святкування запальною дискотекою.

Марія Соболевська