Олімпіада з математики

для абітурієнтів Запорізького національного університету
Вітаємо переможців!!!

1 місце - СТУПАК СЕРГІЙ


2 місце - Лмсенко Єлизавета

2 місце - Радченко Назар


3 місце - Мельник Юлія

3 місце - Політаєв Даніїл

3 місце - Щеглов Костянтин

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 Математичний факультет Запорізького національного університету запрошує учнів 11 класів закладів середньої освіти Запоріжжя та Запорізької області взяти участь в олімпіаді з математики ЗНУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Положення про проведення предметних олімпіад в ЗНУ

Порядок проведення олімпіади з математики

 

Олімпіада буде проходити дистанційно в один тур 18 березня 2023 року на платформі СЕНЗ ЗНУ. Переможці олімпіади будуть нагороджені цінними подарунками. Всі учасники олімпіади отримують дипломи. Учасникам, які будуть вступати до Запорізького національного університету, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні та коледжів ЗНУ, буде надаватися перевага при розгляді мотиваційних листів.

 

До участі в олімпіаді будуть допущені лише зареєстровані учасники. Реєстрацію буде відкрито до 14 березня 2023 року включно. Інструкцію до участі в олімпіади буде надіслано кожному зареєстрованому учаснику на електронну адресу, яку вказано при реєстрації. Вся поточна інформація про проведення олімпіади буде розміщуватися на сторінці олімпіади на платформі СЕНЗ ЗНУ та в Телеграм-каналі олімпіади

РЕЄСТРАЦІЯ НА ОЛІМПІАДУ

Репортаж про проведення олімпіади