Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Анонси 1-10 ( всього знайдено : 678 )

До 23 липня приймальна комісія ЗНУ продовжує прийом документів від вступників на бакалаврат, до магістратури і на старші курси

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) у розпалі вступна кампанія-2021. Зараз завершується один із найважливіших її етапів – подання заяв на вступ, який триватиме до 23 липня для більшості категорій вступників. Від успішного подолання цього етапу залежить, чи стане абітурієнт студентом омріяного вишу. Тож у цьогорічних вступників є ще всі шанси вчасно подати документи і стати студентом ЗНУ.

21.07.2021 10:41

Вступники-дев’ятикласники обирають Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ

Нещодавно завершився прийом електронних заяв і документів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою навчання у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього року до ЗГЕФК ЗНУ від абітурієнтів було подано понад сімсот заяв.

16.07.2021 09:30

Профспілка ЗНУ пропонує освітянам та студентам путівки на базу «Славутич» і тури вихідного дня

Первинна профспілкова організація Запорізького національного університету запрошує освітян і студентів на відпочинок до спортивно-оздоровчого табору ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Славутич». Цього року, як і торік, співробітники профспілки, за ініціативи ректора ЗНУ Миколи Фролова, подбали про забезпечення оздоровлення представників університетського колективу, що є першочерговим пріоритетом в складних умовах карантинних обмежень. За вигідними цінами пропонуються путівки на десятиденні заїзди, відпочинок на кілька днів (1-10), а також – тури вихідного дня «Дні здоров’я».

16.07.2021 09:27

У Запорізькому національному університеті розпочалася подача заяв від вступників для вступу на бакалаврат

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває вступна кампанія-2021. Чотирнадцятого липня розпочинається один із найважливіших її етапів – подання електронних заяв на вступ для тих, хто вступає на бакалаврат на 1 курс. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме з 14 липня до 18 години 16 липня (для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів та творчих конкурсів) та до 18 години 23 липня (для тих, хто вступає на основі ЗНО, а також вступних іспитів, творчих конкурсів, складених із 1 по 13 липня).

15.07.2021 13:44

До Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ вступники-дев’ятикласники подали 1400 заяв

Тринадцятого липня завершується прийом електронних заяв та документів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою в Економіко-правничому фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Так, за даними Відбіркової комісії  ЕПФК ЗНУ до коледжу було подано близько 1400 заяв.

15.07.2021 13:37

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ розпочалися вступні іспити та співбесіди для вступників на базі 9 класів

Тринадцятого липня в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) завершився прийом документів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою здобуття освіти за державним або регіональним замовленням, а також за кошти фізичних або юридичних осіб (перша хвиля).

15.07.2021 13:29

До уваги вступників до магістратури, які не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ

До уваги вступників до ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). 11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

15.07.2021 09:56

Ученим, членам редколегій, аспірантам ЗНУ пропонують взяти участь у «Літній академії Elsevier»

Компанія «Elsevier» протягом липня-серпня проведе низку вебінарів українською й англійською мовами в рамках проєкту «Літня академія Elsevier». Інформація про вебінари доступна на навчальній платформі Elsevier Online Training Hub за покликанням: https://www.elsevier.com/pl-pl/events/webinars/ukraine На цій платформі також буде можливість переглянути вебінари в записі після їхнього проведення. Вебінари розраховані для вчених, членів редколегій, аспірантів, студентів, фахівців наукової бібліотеки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

06.07.2021 10:01

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ розпочалася вступна кампанія для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти

12 освітніх програм економічного, гуманітарного та педагогічного напрямку, сучасна матеріально-технічна база, оснащення аудиторій, висококваліфіковані педагогічні ко працівники. Усе це – переваги навчання в Економіко-правничому фаховому коледжі. Уже протягом тижня в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває прийом заяв і документів для вступу до освітнього закладу.

06.07.2021 09:32

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від вступників на базі 9-х класів

Двадцять дев’ятого червня у відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) розпочався прийом документів від абітурієнтів, які вступають до ЗГЕФК ЗНУ на базі 9 класів.

05.07.2021 11:19
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 68