Стара версія

Анонси 1-10 ( всього знайдено : 494 )

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов запрошує на підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту

У слухачів курсів Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) є можливість швидко та якісно підготуватись до вступного іспиту й почуватись більш впевнено. Підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури дають можливість покращити свій рівень володіння іноземними мовами. Центр працює вже не перший рік, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов.

26.11.2020 15:49

У відеозверненні ректор ЗНУ Микола Фролов запросив абітурієнтів завітати на День відкритих дверей в онлайн-форматі

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) готують масштабний проєкт із проведення Дня відкритих дверей в режимі онлайн. У своєму відеозверненні ректор Миколи Фролова звернувся до абітурієнтів і запросив їх приєднатися до цього важливого заходу вступної кампанії-2021.

26.11.2020 15:47

У ЗНУ оприлюднили графік днів відкритих дверей на факультетах і зустрічей деканів з абітурієнтами в режимі онлайн

До уваги абітурієнтів-2021, їхніх батьків і вчителів та всіх, хто прагне більше дізнатися про навчання в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) та про можливості вступити до цього вишу. У закладі вищої освіти триває низка оnline-зустрічей із деканами та дні відкритих дверей факультетів.
26.11.2020 15:45

5 грудня в ЗНУ відбудеться День відкритих дверей у режимі онлайн

П’ятого грудня абітурієнтів м. Запоріжжя й області запрошують завітати на День відкритих дверей ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Масштабний профорієнтаційний захід пройде в режимі онлайн на YouTube-каналі «Центр культури»: https://www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw
26.11.2020 15:30

1 грудня в ЗНУ стартує прийом заяв на чотиримісячні курси з підготовки до ЗНО-2021

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання-2021.

25.11.2020 15:49

На ФІФ відбудеться ХІІ Міжвишівська студентська науково-практична конференція "Різдвяні студентські наукові читання"

Дата: 4 грудня
На факультеті іноземної філології відбудеться ХІІ Міжвишівська студентська науково-практична конференція "Різдвяні студентські наукові читання", до участі запрошуються студенти закладів вищої освіти.
18.11.2020 13:19

У ЗНУ проведуть VI Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію студентів і молодих вчених "Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності"

Дата: 4 грудня
У ЗНУ відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів і молодих вчених "Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності".
Організатори - науково-педагогічні представники економічного факультету.
18.11.2020 11:38

Колектив біологічного факультету чекає абітурієнтів 4 грудня на «One day at university»

Четвертого грудня о 16.00 на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочнеться важливий профорієнтаційний захід – «One day at university» в онлайн-форматі. Адміністрація, викладачі та студенти факультету запрошують приєднатися до зустрічі абітурієнтів-2021, які саме зараз визначаються з майбутньою професією.
Ідентифікатор zoom-конференції: 7587249578
Код: h4DAHZ
18.11.2020 11:23

29 листопада в ЗНУ проведуть "Чудовий день на економічному факультеті" в режимі онлайн