Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Анонси 1-10 ( всього знайдено : 819 )

У Запорізькому національному університеті відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам і випускникам фахових коледжів вишу

У січні 2022 року в Запорізькому національному університеті відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів на всіх його факультетах і в інженерному навчально-науковому інституті.
Крім того, у лютому організовують вручення дипломів випускникам фахових коледжів ЗНУ.
12.01.2022 15:30
12.01.2022 11:19

13 січня науковців ЗНУ запрошують на перший вебінар cерії «Clarivate науковцям-2022» «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites»

У 2022 році компанія «Clarivate», завдяки МОН України, через Державну науково-технічну бібліотеку України продовжує надавати науковцям науково-дослідних установ та закладів вищої освіти України державної форми власності доступ до найкращої літератури, що проіндексована у «Web of Science». Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) – один із найактивніших користувачів ресурсів платформи «Web of Science».
12.01.2022 11:15

У ЗНУ відбудеться шоу талантів "Кубок першокурсників"

Дата: 15-18 лютого
Час: 16.30
Місце: вул. Жуковського, 66-б, навчальний корпус № 2, актова зала
12.01.2022 10:23

ВСТУП-2022: абітурієнтів інформують про дати проведення ЗНО

За ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка консультаційних проєктів щодо інформування про вступ-2022! Для того, щоб зустріти новий навчальний рік вже студентами омріяної спеціальності, потрібно подолати кілька етапів вступної кампанії. Один із перших – вчасно зареєструватися на участь у ЗНО. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Серед іншого, зробити цей важливий крок можна, завітавши до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету, адже виш виступає пунктом реєстрації. Тут вступники отримають консультаційну та практичну допомогу.

12.01.2022 10:21

ЗНУ запрошує всіх охочих взяти участь у презентації проєкту «Зимова школа "Креативно про цілі сталого розвитку"»

Дата: 14 січня
Початок: о 13.00
Місце: навчальний корпус № 1, ауд. 33
або з використанням платформи Zoom:
Ідентифікатор: 758 724 9578
Пароль доступу: h4DAHZ
Покликання на конференцію https://cutt.ly/3IeJ9i1
12.01.2022 10:03

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на 4-місячні курси підготовки до ЗНО

Запорізький національний університет оголошує набір на 4-місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Форма навчання на курсах – вечірньо-дистанційна. Початок прийому заяв – 1 грудня 2021 року. Зареєструватись, заповнити електронну заявку та прикріпити документи можна на сайті університету: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=79

12.01.2022 10:03

Наукова бібліотека ЗНУ пропонує скористатись електронними ресурсами, сервісами і послугами online

Наукова бібліотека Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на період карантину працює online. Сайт Наукової бібліотеки, сервіси і послуги Наукової бібліотеки цілодобово до послуг користувачів за покликанням: http://library.znu.edu.ua/

12.01.2022 09:41

Студенти-контрактники ЗНУ можуть повернути частину коштів за навчання через перерахування податкової служби

Важливий складник соціальної політики Запорізького національного університету – своєчасне та в повному обсязі інформування студентів про їхні права, якими вони можуть користуватися, серед іншого, для того, аби поліпшити матеріальне становище себе та своєї родини, Зокрема, вже кілька років поспіль студентів, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб (так званою «контрактною формою навчання») всебічно інформували про особливості отримання податкової знижки.
11.01.2022 09:16

Здобувачам освіти ЗНУ нагадують про правила безпеки життєдіяльності на зимових канікулах

До уваги представників освітянської спільноти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): у виші оприлюднили розпорядження щодо організації та проведення заходів із питань безпеки життєдіяльності  учасників освітнього процесу на зимових канікулах.

06.01.2022 09:39
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 82