Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Анонси 1-10 ( всього знайдено : 636 )

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту для вступу до магістратури

У слухачів курсів Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) є можливість швидко та якісно підготуватись до вступного іспиту й почуватись більш впевнено при його складанні. Підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури дають можливість покращити свій рівень володіння іноземними мовами. Центр працює вже далеко не перший рік, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачі Центру накопичили значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов.

14.05.2021 16:28

У ЗНУ для абітурієнтів традиційно втілюють у життя численні проєкти, покликані допомогти їм зорієнтуватися у новаціях вступу-2021

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за дієвої підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова та завдяки зусиллям співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, факультетів і підрозділів, зокрема приймальної комісії впродовж всього навчального року триває масштабна профорієнтаційна діяльність. Одним із її важливих складників лишається постійне інформування абітурієнтів про новації вступу. Так, нещодавно для абітурієнтів презентували важливий профорієнтаційний номер Обласної академічної газети «Запорізький університет», присвячений саме алгоритму вступу, питанням ЗНО.

14.05.2021 16:24

Факультет іноземної філології запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

До уваги цьогорічних абітурієнтів та їхніх батьків! Науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти факультету іноземної філології ЗНУ запрошують усіх охочих 21.05.2021 о 15:00 взяти участь у Дні відкритих дверей на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

14.05.2021 16:21

ЗНУ запрошує до участі в Першій міжнародній конференції “Європейські цінності в українській освіті: виклики та перспективи”

Запорізький національний університет запрошує до участі в Першій міжнародній конференції “Європейські цінності в українській освіті: виклики та перспективи”, яка відбудеться 28-29 травня 2021 року.
Інформаційний лист - за лінком: https://docs.google.com/document/d/17yaxs4xwJ7ekdGQWPlTVZnmW9LzfgmHHiT7BROB43BM/edit
14.05.2021 14:27

До уваги вступників до магістратури ЗНУ: розпочалася реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування

Представники приймальної комісії звертають увагу випускників бакалаврату та всіх охочих вступити до магістратури Запорізького національного університету у 2021 році.

12.05.2021 12:51

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує на День відкритих дверей!

Мрієш спробувати свої сили в навчанні не лише в Україні, а й в одному з закладів вищої освіти Європейського Союзу? Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) надасть тобі таку можливість! Хочеш дізнатися більше? Тоді приєднуйся 14 травня о 14.00 до online-заходу «День відкритих дверей», який відбудеться за допомогою платформи Zoom (ідентифікатор конференції 4270666911 пароль 12345)!

12.05.2021 12:28

Студенти-контрактники ЗНУ можуть повернути частину коштів за навчання через перерахування податкової служби

Важливий складник соціальної політики Запорізького національного університету – своєчасне та в повному обсязі інформування студентів про їхні права, якими вони можуть користуватися, серед іншого, для того, аби поліпшити матеріальне становище себе та своєї родини, Зокрема, вже кілька років поспіль студентів, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб (так званою «контрактною формою навчання») всебічно інформували про особливості отримання податкової знижки.
12.05.2021 09:16

У ЗНУ працює для абітурієнтів консультаційно-реєстраційний центр щодо питань вступу-2021

Із початку року на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування розпочалась діяльність інформаційно-консультаційного центру щодо питань вступу до ЗНУ. Центр працює впродовж року та здійснює організаційну й консультаційну допомогу абітурієнтам при підготовці й проходженні ЗНО.
10.05.2021 09:11

Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму запрошують вступників на День відкритих дверей

П’ятнадцятого травня на абітурієнтів та їхніх батьків, які бажають більше дізнатися про умови вступу та особливості навчання на спеціальностях факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), очікує важливий профорієнтаційний захід – день відкритих дверей факультету в режимі онлайн.

06.05.2021 17:02

Розпочалася реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання-2021

Звертаємо уваги вступників 2021 року. Із 6 до 18 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти. Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування просять звернути особливу увагу на цю можливість випускників фахових коледжів Запорізького національного університету(ZNU, Zaporizhzhia National University), які з поважної причини не змогли зареєструватись на основну сесію, але їм для вступу потрібні сертифікати ЗНО, щоб скористались такою можливістю.

06.05.2021 16:51
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 64