Корисні посилання

Навігатор для освітян

Ми орієнтуємо освітянську спільноту на сучасні платформи неформального самовдосконалення!

Освітня політика. Портал громадських експертів

Саме на цій платформі освітяни зможуть ознайомитися з цікавими публікаціями колег, що висвітлюють різні позиції щодо реформ, проблемних питань, технологій тощо, надається глибока аналітика (експертні аналізи, посібники тощо) актуальних питань науки та освіти, пропонуються блоги активних сучасних педагогів, результати роботи фахових круглих столів, форумів, відкриті листи до органів управління освіти, досвід педагогів у контексті світової, національної практики тощо в рубриках «Обговорення», «Цифри і факти», «Екскурс», «Порівняльна педагогіка»

Освіторія

«Неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні. Ми створюємо інноваційні школи і програми, допомагаємо вчителям навчатись та надаємо доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям. До заснування спілки ми робили власні благодійні та волонтерські проекти в освіті і створили приватну Новопечерську школу в Києві. Але чим більше проектів ми робили, тим більше бачили прогалин у системі освіти в Україні. Ми захотіли це змінити»

(інформація з сайту)

Educational Era (EdEra)

«Український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси та супроводжувальні матеріали широкого профілю. Наша мета – зробити освіту в країні доступною та якісною на зразок західних найкращих освітніх ініціатив»

(інформація з сайту)

Інформаційна система «Освіта.ua»

«Сайт Освіта.ua є інформаційним електронним ресурсом, що присвячений освіті в Україні та за кордоном. На сайті публікуються тільки найважливіші з точки зору редакції новини освіти в Україні, що мають загальнодержавне значення. Також, в новинах сайту публікуються анонси найбільш важливих подій у сфері освіти в Україні або за кордоном.

Основна інформаційна стрічка новин сайту присвячена середній та вищій освіті. Досить велика увага приділяється питанням вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання, що проходять випускники українських шкіл для вступу до українських вишів.

Крім того, на сайті приділяється увага бізнес-освіті в Україні та різним напрямкам навчання за кордоном: від вивчення мов до отримання вищої освіти та наукових ступенів.

Всі новини на сайті розподіляються до відповідних рубрик: новини вищої освіти, середньої освіти, освіти за кордоном, бізнес-освіти, вступної кампанії, зовнішнього оцінювання тощо»

(інформація з сайту)

«Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою»

«Портал ІСУО – інформаційна система управління освітою. Це програмний комплекс, який приймає і консолідує дані із загальноосвітніх навчальних закладів, генерує обовʼязкові форми звітності ЗНЗ-1, 76-РВК, 77-РВК, 83-РВК, Д-4, Д-5, Д-6, Д-7, Д-8, затверджені чинним законодавством, і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості. Дозволяє здійснювати пошук інформації. Полегшує вибірку необхідних даних і складання користувацьких звітів. Має надійні алгоритми захисту інформації від несанкціонованого використання. Кожен регіон України має власне доменне ім’я і, відповідно, власну Систему управління освітою регіону. Склад і функціонал може доповнюватися і нарощуватися в залежності від завдань і потреб»

(інформація з сайту)

Портал «Інклюзія»

ВАРТО ОСОБЛИВОЇ УВАГИ!

«Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) – це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткові послуги та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

За допомогою порталу інклюзивної освіти батьки можуть:

  • подати заявку до інклюзивно-ресурсного центру, не виходячи з дому;
  • отримати запрошення на проходження комплексного оцінювання (адреса, дата, час);
  • зберігати заявку та висновок в електронному вигляді;
  • організація проведення комплексної оцінки»

(інформація з сайту)